ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпропетровщина визначила найкращих «Джур»

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2021, 14:40 3

Концепт «Україна» в очах сучасної молоді являє собою широке уявлення про національно-культурні, історичні, цивілізаційні аспекти життя українського народу. Не лише символіка, а змістовно довершений контекст формулює нову особистість. Патріотизм передбачає не голослівні вигуки стосовно прихильності державі, а прийняття долі рідного народу як власної, поєднання особистої моделі мислення зі світоглядним монолітом етносу. Пізнати яскравіше автентичність народного духу дозволяє участь у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Цього тижня на Дніпропетровщині відбувся обласний етап змагань. Розпочався захід урочистим маршем роїв до облдержадміністрації, після чого колектив вирушив до дитячого оздоровчого центру «Перлина Придніпров’я». Розмаїття конкурсів продемонструвало здібності юнаків та дівчат не лише у вправності виконання фізичних нормативів, але й необхідних для виживання навичок.

– Особливістю цьогорічного турніру стало суперництво з військово-прикладних вправ на базі окремої механізованої бригади «Холодний Яр», – розповідає інструктор з військової підготовки Олександр Тихомиров, – а також на тактичному загальновійськовому полігоні.

Окрім конкурентної боротьби за обласну першість, діти мали змогу відвідати музей легендарної військової частини.

– Літня спека не завадила завзяттю молоді у доланні важких дводенних випробувань, – каже фахівець з медичної справи Єлизавета Кутурга. – Незборима воля вела до перемоги через смугу перешкод і підбадьорювала під час тактичної підготовки та надання допомоги пораненим, випробовувала у саперній справі та визбирувала рештки витривалості при метанні гранат.

За підсумками змагань, переможці серед «Джур» (11-14 років) – рій «Соколятко», серед молодих козаків (15-17 років) – рій «Ратоборець». Кажуть: «перемога любить підготовку». Але підготовка досягає найрезультативнішого рівня, коли смак перемоги вже відчутий.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: