ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У США підтвердили загрозу Україні з боку «Північного потоку – 2»

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2021, 10:02

Російський «Північний потік – 2» підриває безпеку України та країн Східної Європи. Позиція адміністрації США щодо газопроводу залишається гранично ясною у світлі ухвалених рішень щодо санкцій.

Про це розповів виконувач обов’язків помічника глави американського дипломатичного відомства у справах Європи та Євразії Філіп Рікер, інформує РБК.

Він зазначив, що трубопровід є російським геополітичним проєктом.

— Він загрожує європейській енергетичній безпеці та підриває безпеку України й інших східноєвропейських країн, включаючи східний фланг НАТО, — пояснив Філіп Рікер.

За його словами, Вашингтон увів санкції проти чотирьох російських юридичних осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу від Росії до Німеччини. Йдеться про чотири російські судна.

Він уточнив, що спорудження «Північного потоку – 2» було завершене більш ніж на 90 %, коли адміністрація США приступила до своїх обов’язків у січні 2021 року. Філіп Рікер наголосив, що не допустити будівництва газопроводу було складно, зокрема й з новими санкціями.

Нагадаємо, раніше помічник президента Сполучених Штатів Америки з національної безпеки Джейк Салліван заявляв, що американська влада продовжить вводити санкції проти російських компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу «Північний потік – 2».

Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Військовий капелан

від 120000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Електрик

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

--- ---