ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилеристи відточують свою майстерність на полігонах Донеччини

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2021, 13:50 5

Підрозділи окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» виконують вогневі завдання з бойовою стрільбою. У навчаннях беруть участь розрахунки самохідних протитанкових ракетних комплексів «Штурм», буксируваних протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» та підрозділи гаубичної артилерії.

Розрахунки бойових машин «Штурм» успішно виконали поставлені завдання. Вони здійснили чотири пуски протитанкових керованих ракет і знищили чотири макети броньованої техніки.

Одразу за «Штурмами» вогонь відкрили «Рапіри». Артилерійські снайпери стріляли з гармати МТ-12 по мішенях напівпрямим наведенням штатними боєприпасами. Варто зауважити, що деякі військовослужбовці вперше виконували вогневі завдання. Попри це, жоден постріл не був витрачений даремно — усі цілі артилеристи знищували першим пострілом.

— Розрахунки з поставленим завданням впоралися добре, усі цілі знищено. Та головне, що воїни здобули досвід використання штатної зброї. І в разі потреби зможуть ефективно діяти на полі бою, знищуючи ворожу техніку, — говорить командир окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» полковник Роман Качур.

Також він зазначає, що виконання вогневих завдань з бойовою стрільбою дозволяє досягти злагодженості розрахунків. А навідники переконалися в надійності своєї системи, всіх вузлів та механізмів.

— Бойова стрільба заряджає кожного воїна, піднімає бойовий дух, додає впевненості у своїх діях та гордості за те, що він є артилеристом, — підсумував комбриг.

Варто також додати, що вся артилерія українського війська розміщена в районах відведення. Однак бойові злагодження й тренування не припиняються. Підрозділи постійно відточують нові прийоми та навички, здобуті в боях на Донбасі. Невдовзі, відповідно до плану бойової підготовки, бойові стрільби штатними боєприпасами на велику дальність здійснюватимуть підрозділи гаубичної артилерії.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини