ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У курсантів гаряча пора льотної практики

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Червня 2021, 17:07

У межах цьогорічної льотної практики на базі однієї з навчальних авіаційних бригад, що на Харківщині, тривають польоти курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС).

На військових літаках Л-39 «Альбатрос» курсанти 4-го курсу виконують польоти в зону на простий та складний пілотаж, польоти за маршрутом. Наразі їхній наліт становить майже 190 години. Переважна більшість курсантів-льотчиків відновили втрачені навички та виконують самостійні вильоти.

За словами командування навчальної авіаційної бригади, під час цьогорічної льотної практики курсанти четвертого курсу демонструють хороші теоретичні знання, а також вміло діють під час відпрацювання польотних завдань у кабіні літака. З ними постійно працюють досвідчені льотчики-інструктора авіаційної бригади.

— Я вже неодноразово виконував самостійні польоти на літаку Л-39 «Альбатрос». Своїми діями задоволений. Наразі готуюсь до польотів на складний пілотаж. Впевнений, що з цим завданням справлюся, — розповів курсант четвертого курсу Максим.

Також незабаром вихованці вишу розпочнуть польоти на групову злітаність, після чого приступлять до польотів на бойове застосування по повітряних та наземних цілях.

Слід додати, що нещодавно до навчальної авіаційної бригади прибули курсанти-льотчики третього курсу ХНУПС. Наразі в них триває наземна підготовка, пізніше вони розпочнуть підніматися у небо на літаку Л-39 разом з інструкторами.

Окрім цього, аеродромний вишкіл проходять курсанти четвертого та третього курсів, які опановують вертольоти типу Мі-8 та Мі-2 відповідно. За плечима старшокурсників майже 70 годин нальотного часу, а в їхніх молодших товаришів — понад 50.

— З кожним курсантом індивідуально працюють наші найкращі льотчики-інструктори. Нині вони виконують польоти в зону та по маршруту, польоти по колу та на висіння. Під час вивізної програми вони зможуть покращити свою майстерність пілотування та збільшити особистий нальотний час, — наголосив командир вертолітної ескадрильї підполковник Олексій Бабін.

На аеродромі військової частини триває льотна практика в курсантів-льотчиків транспортної авіації, які в ролі помічника командира екіпажу поліпшують практичний досвід на літаках Ан-26. Зі свого боку курсанти-штурмани відпрацьовують навігацію на літаку Ан-26Ш. Триватиме практична програма в харківських курсантів до першої половини осені.

Необхідно зауважити, що п’ятикурсники льотного факультету ХНУПС проходять льотну практику в бойових частинах Повітряних Сил у різних куточках України. Після повернення до навчального закладу вони складуть випускні іспити та отримають лейтенантські погони.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування