Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулися тактичні навчання з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, повідомляє пресслужба ОК «Північ».
Під час занять протитанкова артилерійська батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 «Рапіра» швидко зайняла вогневі позиції. Військовослужбовці відпрацьовували питання підтримки дій механізованих підрозділів під час ведення наступального бою, приведення в бойову готовність, постановки димової завіси, знищення броньованих цілей, зайняття бойових позицій та ведення вогню з 100-мм протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра» прямою наводкою.
— У складі батареї потрібно швидко розгорнутися, здійснити точне наведення та впевнено знищити противника. Кожен розрахунок дуже добре виконав нормативи. Бойові розрахунки гармат отримали хорошу практику у виконанні вогневих завдань бойовим пострілом, — прокоментував військовослужбовець бригади старший лейтенант Євгеній Скородумов.
Загалом розрахунки виконали близько 30 пострілів на відстанях від 700 до 1200 метрів по броньованих, легкоброньованих цілях та живій силі умовного противника.
Так само швидко, як і прийшли, артилеристи залишили бойовий рубіж розгортання. Така тактика вкрай актуальна для винищувачів танків, адже «Рапіри» працюють прямою наводкою, тобто близько до ворожих танків, і можуть будь-якої миті отримати вогонь у відповідь. Тому весь процес розгортання з бойовою стрільбою триває не більше 5-6 хв.
На сьогодні артилерія відведена з передових позицій та, попри це, тренуванню цих підрозділів приділяється особлива увага, адже російський ворог — підступний, йому довіряти не можна — у будь-який момент може знадобитись допомога артилерії за лічені хвилини.
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.
44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…