Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Іран не буде розголошувати імена підозрюваних у збитті літака «Міжнародних авіаліній України» над Тегераном. Цього не відбудеться мінімум до ухвалення рішення суду.
Таку заяву зробив у інтерв’ю «Радіо Свобода» заступник Генерального прокурора та керівник кримінального розслідування справи Гюндуз Мамедов.
За його словами, іранська сторона наголосила на неможливості оголошення персональних даних підозрюваних до ухвалення рішення суду.
«Чутливим для них і є питання, що обвинувачувані є військовослужбовцями, а тому розголошення даних щодо них заборонене», – повідомив Гюндуз Мамедов.
Нагадаємо, що український літак Boeing-737 авіакомпанії «МАУ», який прямував рейсом PS752 «Тегеран-Київ», збили в ніч на 8 січня 2020 року невдовзі після зльоту. На його борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.
Згодом Іран визнав свою провину за збиття українського літака з зенітно-ракетного комплексу своєї протиповітряної оборони. Вони назвали попадання в літак випадковим. Відповідальність за збиття літака взяв на себе Корпус вартових ісламської революції. Влада Ірану заявила, що виплатить компенсації за збитий над Тегераном літак «МАУ» в розмірі 150 тис. доларів.
Верховний суд канадської провінції Онтаріо визнав збиття літака «МАУ» в Ірані, який прямував рейсом PS752 «Тегеран-Київ», умисним терористичним актом.
@armyinformcomua
Бійці 1 штурмового батальйону «Чорний Лебідь» ліквідували командира 30-го мотострілецького полку зс рф.
Росіяни стали частіше запускати ракети з Чорного моря. Морські ракетоносії Чорноморського флоту рф змушені активізуватися.
До суду скеровано обвинувальний акт щодо офіцера Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
20 киян загинули внаслідок удару російської ракети в Соломʼянському районі.
Українські безпілотники продовжують захоплювати у полон «заблукалих» російських штурмовиків.
За час останніх репатріаційних заходів до України повернули понад 6 тисяч тіл загиблих українців. Багато з них — у такому стані, що впізнати людину неможливо без ДНК-експертизи. Цей процес може тривати місяцями, а іноді — понад рік.
від 50000 до 50000 грн
Ужгород
Харківська окрема авіаційна ескадрилья
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…