ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові Сил підтримки отримали дипломи Міністерства закордонних справ Норвегії

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2021, 13:45

На базі Подільського державного аграрно-технічного університету протягом трьох місяців 18 слухачів з числа військовослужбовців Об’єднаного навчально-тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України, членів сімей військовослужбовців та представників інших силових відомств, взяли участь у програмі соціальної та професійної адаптації «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS).

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Під час навчань слухачі опановували спеціальні курси з організації власної справи, ведення сімейного бізнесу тощо. Теоретична та практична підготовка відбувалась у форматах онлайн-тренінгів. Для безпосереднього вивчення найкращих зразків організації та побудови сучасного дрібного і середнього бізнесу слухачі здійснювали ознайомчі візити на місцеві підприємства. Окрім того, проєкт передбачав систему спеціальних заходів соціальної адаптації, коли з учасниками системно працювали психологи, юристи, фахівці з працевлаштування та організації підприємництва.

Після завершення проєкту випускники отримали документи про закінчення перепідготовки та участі в міжнародному проєкті. Зокрема, свідоцтво про проходження перепідготовки, спільний сертифікат ПДАТУ та NORD University та диплом Міністерства закордонних справ Норвегії.

Програма соціальної та професійної адаптації «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» – це соціальний, безкоштовний для українських військових проєкт, який розроблений NORD University та Міжнародним фондом соціальної адаптації (з урахуванням рекомендацій швейцарської консалтингової компанії DCAF (Женевський центр контролю за збройними силами). Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегії з метою інтеграції в Україні моделі професійної перепідготовки та соціальної адаптації в державну систему військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей і сімей загиблих військових.

Читайте нас у Facebook
Мітки: