ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві стартували «Зброя та Безпека – 2021» і «Авіасвіт – ХХІ»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2021, 14:07 6

Сьогодні у Києві розпочалися ХVІI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2021» та ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ», які традиційно проводяться в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15. Нові розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представляють 332 підприємства, з яких – 35 закордонних компаній із 13 країн. Українську експозицію представляє: ДК «Укроборонпром» – 36 підприємств; ГС «Ліга оборонних підприємств України» – 23 підприємства; Державне космічне агентство України – 2 підприємства. А також понад 130 інших державних і приватних підприємств як ОПК, так і суміжних галузей.

Захід відвідав віцепрем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, заступники Міністра оборони України, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, голова ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та інші.

Вони оглянули нові перспективні зразки зброї та військової техніки, які представлені у павільйонах та на відкритих майданчиках. Зокрема особливий інтерес вони приділили розробкам підприємств ДК «Укроборонпром» та ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Під час вступного слова на відкритті виставок Олег Уруський привітав представників державних і приватних підприємств, закордонних партнерів та виробників озброєння й військової техніки. Також він висловив переконання, що будуть підписані нові контракти з підприємствами.

БТР-4, БТР-3ДА, танк «Оплот» Т-72АМТ та інша техніка – лише невеликий перелік виробів, які можуть оглянути глядачі. Також на виставках представлений широкий спектр бойових машин, стрілецького, мінометного та ракетного озброєння, роботизованої техніки, засобів зв’язку тощо.

Докладніше про хід міжнародних виставок читайте згодом на АрміяInform.

21

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram