ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ми зацікавлені в поглибленій співпраці з Арабськими Еміратами у сфері ОПК та авіабудуванні – Олег Уруський

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Червня 2021, 15:51

Сьогодні, 15 червня, під час зустрічі віцепрем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського з делегацією ОАЕ на чолі з Державним міністром Міністерства з питань продовольчої та водної безпеки пані Мар’ям Аль Мхейрі, представниками Міноборони ОАЕ та компаній оборонної промисловості обговорили питання розвитку двосторонньої співпраці за різними напрямами, які становлять обопільний інтерес. 

Про це інформує пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

«Наголосив на зацікавленості України в поглибленні взаємодії між країнами, адже нам є що запропонувати один одному. Під час зустрічі йшлося, зокрема, про співробітництво у сфері ОПК та авіабудування. Окрему увагу приділили взаємодії в космічній галузі», – зазначив Олег Уруський.

Очільник Мінстратегпрому наголосив, що питання розвитку співробітництва між країнами на взаємовигідній основі перебуває на контролі у Президента України.

Пані Мар’ям Аль Мхейрі засвідчила зацікавленість у налагодженні тісних контактів з українськими виробниками та додала, що поточний візит делегації представників ОАЕ зорієнтований на зміцнення двостороннього співробітництва між країнами в оборонній сфері та авіабудуванні, саме тому делегація і відвідає виставку «Зброя та безпека – 2021».

Читайте нас у Facebook