ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як механізована бригада імені князя Костянтина Острозького проводить командно-штабні навчання за J-структурою

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 16:22 5

На Рівненському військовому полігоні окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького проводить етап командно-штабних навчань за G-структурою. Підрозділи відпрацьовують ведення наступальних дій з переходом в оборону та передачу оборонної смуги іншій частині. Далі – наступ з положення безпосереднього зіткнення.

– Нині триває практичний етап командно-штабних навчань з позначенням дій на місцевості, які відбуваються на підставі рішень, ухвалених командиром бригади та батальйонів. Апарат керівництва з-поміж офіцерів Оперативного командування «Північ» відповідно здійснює корегування, – розповів командувач військ ОК «Північ» та керівник навчання генерал-майор Валерій Залужний. – На цьому етапі широко застосовують засоби радіоелектронної боротьби, намагаємось заглушити роботу радіостанцій. Також я запропонував проведення підрозділами рейдових дій тилами умовного противника.

Ці навчання за своєю інтенсивністю сприяють виробленню в особового складу вміння швидко працювати з формалізованими документами, дотримуючись процедур планування, та ухвалювати рішення на картах в обмеженому проміжку часу. Вони є найефективнішими для командної і штабної ланки та підрозділів, залучених до практичних дій.

Генерал-майор Валерій Залужний зазначив, що, попри певні недоліки за окремими напрямами, особовий склад показує достатній рівень підготовки, що свідчить про високий професіоналізм і спроможність навчатися.

– За останні, мабуть, років десять на моїй пам’яті, попри застарілі зразки озброєння та військової техніки, бригаді вдалося показати нові способи застосування підрозділів, зокрема під час наступальних дій, та виконати бойове завдання, – зазначив генерал-майор Валерій Залужний.

Фото автора та Наталії Рожнятівської

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Репортаж