ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За недобудовану казарму у Гвардійському фірму-будівельника зобов’язали сплатити 3,3 млн гривень

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 12:14

За апеляцією Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері фірма-будівельник заплатить понад 3 млн штрафних санкцій за недобудовану казарму в смт Гвардійське.

Про це повідомила пресслужба спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Установлено, що в липні 2018 року між Товариством з обмеженою відповідальністю та Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням укладено договір підряду щодо будівництва казарми поліпшеного планування в смт Гвардійське Дніпропетровської області.

«Однак фірма-будівельник наданий аванс у повному розмірі не використала й не повернула замовнику, а також порушила обумовлені договором строки виконання будівельних робіт, у зв’язку з чим Дніпровська спеціалізована прокуратура звернулася до суду з позовом», — йдеться в повідомленні.

Господарський суд м. Києва відмовив у задоволенні позову прокуратури, втім, суд апеляційної інстанції, підтримавши позицію прокурора, позов про стягнення штрафних санкцій та повернення суми невикористаної попередньої оплати за договором підряду на суму 3,3 млн грн задовольнив у повному обсязі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Виплати захопленим у полон або зниклим безвісти військовим: роз’яснення Міноборони

Виплати захопленим у полон або зниклим безвісти військовим: роз’яснення Міноборони

У Міністерстві оборони України роз’яснили порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовця у разі захоплення його в полон або зникнення безвісти.

«Перевихований» окупант привітав українців з Днем Державності

«Перевихований» окупант привітав українців з Днем Державності

Російський загарбник настільки «перевиховався» в полоні, що навіть вирішив привітати українців з Днем Державності.

Львів’янин за завданням рф намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному — СБУ

Львів’янин за завданням рф намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному — СБУ

У Рівному затримали ворожого агента, який за завданням рф намагався підірвати багатоквартирний будинок.

«Використовує два види живої сили» — ворог атакує, загрожуючи логістиці Покровська

«Використовує два види живої сили» — ворог атакує, загрожуючи логістиці Покровська

Ситуація на Покровському напрямку досі залишається гарячою. Це основний напрямок, на якому ворог продовжує своє просування. Покровськ намагаються охопити, однак поки про це мова не йдеться

«Затрофеїти БТР — мрія кожного десантника»: бої «Волині» за Вовчанськ і на Курщині

«Затрофеїти БТР — мрія кожного десантника»: бої «Волині» за Вовчанськ і на Курщині

Десантник розповідає про свої бойовий шлях, найгарячіші напрямки та особисті історії зі служби.

Їжа, речі та паливо для армії: за пів року ДОТ Міноборони законтрактував 87% річної потреби

Їжа, речі та паливо для армії: за пів року ДОТ Міноборони законтрактував 87% річної потреби

Закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» упродовж першої половини 2025 року забезпечила контрактування 87% річної потреби в товарах тилового забезпечення.

ВАКАНСІЇ

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА , військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---