Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Країни-члени НАТО мають намір найближчими роками наростити свою комерційну і військову активність в Арктиці. Таку заяву зробив Верховний головнокомандувач Об’єднаними збройними силами Альянсу в Європі Тод Уолтерс. Про це йшлося під час онлайн-конференції Атлантичної ради.
За його словами, зокрема, американська сторона і Альянс планують убезпечити навігацію для комерційних суден у міжнародних водах, правила якої порушують Росія і Китай.
«Через те, що ми згадали Арктику, наша мета — розглянути можливість збільшення там своєї активності з комерційного і військового погляду», — сказав генерал Тод Уолтерс.
Підготував Назар Волошин
Аеророзвідники 413 полку скоригували авіаційний удар по командному пункту 41-ї загальновійськової армії зс рф.
У Запоріжжі після російської атаки безпілотниками кількість постраждалих зросла до дев’яти. Усі вони — жінки.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…