ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна закликала міжнародну спільноту посилити тиск на Росію та добитися звільнення усіх в’язнів «Ізоляції» та інших таборів

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 13:12

Україна закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Росію та добитися звільнення усіх в’язнів, яких утримують у незаконній в’язниці «Ізоляція» у тимчасово окупованому Донецьку, та в’язнів інших таких таборів.

Про це ідеться у заяві Міністерства закордонних справ України, розміщеній у на сторінці відомства у Facebook.

7 років тому 9 червня мистецький фонд «Ізоляція» захопили російські збройні формування.

«Ізоляцію» створили у 2010 році у Донецьку на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів, якому фонд і завдячує своєю назвою.

«У 2014 році російські загарбники перетворили його на в’язницю. Тепер там знаходяться камери для тортур та приміщення для зберігання зброї, створені так званим міністерством державної безпеки Донецької народної республіки  окупаційної адміністрації», – нагадали в Міністерстві закордонних справ.

«Незаконна в’язниця «Ізоляція» яскраво демонструє справжнє обличчя російської агресії проти України. Вона стала місцем, де таких понять, як людяність та свобода, вже не існує. Натомість – лише репресії та жахливі порушення прав людини», – заявили у дипломатичному відомстві.

Україна вкотре закликає всіх представників демократичного світу, правозахисні організації та міжнародні ЗМІ об’єднати зусилля у боротьбі за права людини, посиливши тиск на Росію.

«Наш спільний обов’язок – домогтися звільнення усіх в’язнів, яких утримують у незаконній в’язниці «Ізоляція», та в’язнів з інших таких таборів. Маємо покласти край злочинам, які Росія продовжує вчиняти на тимчасово окупованих українських територіях», – наголосили дипломати.

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини світу та України