АрміяInform розпитала інструктора про те, як готують десантників до війни з ворогом, а також про те, як треба комунікувати з суспільством, щоб люди ставали на захист України. Глибокі нори…
У розташуванні окремого полку оперативного забезпечення Оперативного командування «Схід» відбулася чергова відправка українського миротворчого контингенту до Косова, Республіка Сербія. Про це інформує АрміяInform з посиланням на службу зв’язків з громадськістю ОК «Схід».
Під час урочистого заходу начальник управління сил підтримки Оперативного командування «Схід» полковник Михайло Ковальський та командир полку полковник Денис Дикий побажали військовослужбовцям щасливої дороги, успішного виконання відповідальних завдань та швидкого повернення на рідну землю. До добрих побажань приєдналися міський голова Охтирки Павло Кузьменко, рідні миротворців, а також настоятель храму Успіння Божої Матері отець Андрій.
– Кожен із військовослужбовців має досвід служби в АТО/ООС, чудову фізичну форму, фахові знання, добре володіє іноземною і готовий з честю представляти Збройні Сили України та свою державу на міжнародному рівні. Якісно виконувати поставлені завдання, а саме – розмінування, пошук вибухонебезпечних предметів, забезпечення свободи пересування миротворчих підрозділів KFOR, відновлення інфраструктури, – зазначили у службі зв’язків з громадськістю ОК «Схід».
Президент Володимир Зеленський повідомив про рішення щодо збільшення кількості мобільних вогневих груп у регіонах, які є пріоритетними цілями для російського терору.
На Одещині прикордонники Подільського загону з використанням технічних засобів виявили вісьмох порушників, які намагалися вночі незаконно перетнути придністровський сегмент українсько-молдавського кордону.
За процесуального керівництва Покровської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
За період широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України противник поряд із застосуванням звичайних засобів вогневого ураження застосовує проти Сил оборони спеціальні боєприпаси, споряджені небезпечними хімічними речовинами.
Однією з задач, яку вирішує сьогодні Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерство оборони України, є забезпечення Сил оборони України безпілотними комплексами типу DJI Mavic. Вони легкі, прості у використанні, час у повітрі - до 45 хвилин, максимальна дальність польоту - 28 км, компактні, мають достатньо якісну камеру.
Пілоти роти ударних безпілотних авіакомплексів 65 механізованої бригади під Роботиним Запорізької області зняли момент самогубства російського загарбника.
Захищаємо світ
від 21000 до 121000 грн
Львів
125 обр СВ ЗСУ
АрміяInform розпитала інструктора про те, як готують десантників до війни з ворогом, а також про те, як треба комунікувати з суспільством, щоб люди ставали на захист України. Глибокі нори…