ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міжнародні навчання Saber Gurdian 2021 показали високий рівень підготовки українських десантників

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Червня 2021, 11:12

Під час багатонаціональних тактичних навчань Saber Gurdian 2021, які відбуваються на полігоні поблизу міста Варпалота в Угорщині, військовослужбовці десантно-штурмового підрозділу ДШВ ЗС України показали високий рівень підготовки та отримали високі оцінки від партнерів НАТО. Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Під час практичної фази міжнародних навчань для відбиття атаки умовного противника військовослужбовці зайняли заданий район, облаштували позиції та інженерні споруди. Використовуючи особливості місцевого ландшафту та маневровість підрозділів, десантники не тільки вміло відбили атаку зазнавши мінімальних втрат, але й продемонстрували креативне мислення щодо дій підрозділу.

Під час навчань Saber Gurdian 2021, коли свою бойову майстерність відпрацьовували український та американський підрозділи, були присутні й Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині, Представник України при Дунайській комісії пані Любов Непоп разом з Тимчасовим повіреним у справах США в Угорщині Марком Ділардом.

Перед цим підрозділи під час взаємодії погодили частоти, позивні, пізнавальні сигнали та орієнтири. На макеті місцевості розглянули дії підрозділів, сил та засобів, питання всебічного забезпечення. Особливість використання макета місцевості за стандартами НАТО полягає в тому, що командири підрозділів фізично переміщуються макетом, відповідно до завдань свого підрозділу. Тим самим, розглядаючи різні варіанти розвитку подій.

Tакож на етапі підготовки до практичної фази навчань Saber Gurdian 2021, українські військові разом із інструкторами країн НАТО встановили на озброєння лазерні системи симуляції бою DISE, які в режимі онлайн та режимі відтворення відеозапису мають змогу показати на екрані місцевість, транспорт, всі дії солдатів. Це дало змогу вдосконалювати навички та проводити роботу над помилками.

Нагадаємо, що багатонаціональне навчання Saber Guardian 2021 відбувається в Угорщині з 25 травня по 9 червня 2021 року за участю підрозділів з 19 країн.

Читайте нас у Facebook
Мітки: