ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Маріуполі лунали пісні нескорених війною

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2021, 13:21

Учора до однієї з бригад ЗСУ в Маріуполі завітали представники громадської організації «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО», які влаштували для військовослужбовців невеличку концертну програму. Впродовж двох годин над прифронтовим містом лунали пісні, присвячені подіям російсько-української війни, яка триває на сході України вже восьмий рік.

За словами заступника голови правління ГО Юрія Стеценка, їхній музичний колектив п’ятий рік поспіль відвідує українських захисників як безпосередньо на фронті, так і в місцях постійної дислокації. До співаків постійно приєднуються і відомі українські музиканти. Так, цього разу музичні твори також виконували і Народний артист України Фемій Мустафаєв, викладач Військового ліцею ім. І. Богуна та виконавець естрадних пісень Михайло Петюра, солістка Академічного ансамблю пісні і танцю Нацгвардії України Анжела Ярмолюк.

– Наш колектив створений тими, хто, втративши здоров’я на цій війні, вже не в змозі тримати зброю. Але замість неї хлопці взяли до рук музичні інструменти, стали писати й виконувати пісні, які торкаються самого серця, додають сил і віри нашим воїнам, – розповідає Юрій Стеценко.

Військовослужбовці бригади зустріли музичний колектив щирими усмішками та аплодисментами, а проводжали, стоячи, оваціями. Наприкінці заходу музиканти вручили військовим збірку пісень під назвою «Пісні нескорених війною», до якої увійшли і твори, виконані на цьому концерті. Потім відбулося спільне фотографування.

– Усі труднощі, пов’язані з перебуванням у дорозі, проїздом через блокпости, вони забуваються, варто лише взяти до рук мікрофон, вийти на сцену і побачити очі та усмішки захисників! Ми вдячні, що можемо жити звичайним буттям, поки вони тут, на сході, тримають російську навалу, приносячи в жертву свої здоров’я і життя! А цей концерт – найменше, що ми можемо зробити! – ділиться емоціями Анжела Ярмолюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: