ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів має амбітні плани щодо розвитку ветеранського підприємництва

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2021, 13:55

Про це заявила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час пресконференції, участь в якій взяли народні депутати України – члени міжфракційного об’єднання для захисту прав ветеранів та військових, інформує пресслужба відомства.

Юлія Лапутіна зазначила, що будь-яке питання, що стосується ветерана – це питання національної безпеки країни. І наразі вже реалізовано багато ініціатив, які впевнено демонструють, що ветеран є активним громадянином і представником суспільства, який успішно розвиває власну справу, приносить користь своїй громаді, й тим самим підсилює стійкість нашої держави.

«Тому ми як представники усіх гілок державної влади маємо об’єднати зусилля і спільно працювати задля розвитку ветеранського підприємництва. Так, створення власної справи – це дійсно велика відповідальність і навантаження. Ми маємо допомагати один одному, активно комунікувати між законодавчою та виконавчою владами, з громадянським суспільством і розвивати ветеранську політику. Наші захисники є найбільш активною частиною українського суспільства. У 2014 році вони стали на захист країни, а нині можуть розвивати нашу економіку і бути прикладом для інших», – наголосила Юлія Лапутіна.

Міністерка подякувала присутнім народним депутатам – членам міжфракційного об’єднання за плідну співпрацю щодо ветеранських питань, та закликала народних обранців сприяти Мінветеранів, зокрема у формуванні бюджетної політики. Окремо Юлія Лапутіна нагадала й про одне з найважливіших питань – створення Українського Ветеранського Фонду.

«Він стане тим механізмом, який під гарантії державного бюджету, прозоро залучатиме донорську допомогу, зокрема і міжнародну, та прозоро спрямовуватиме ці кошти на розвиток ветеранських ініціатив на підтримку нашої національної стійкості», – підкреслила Юлія Лапутіна.

Читайте нас в Telegram