ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

208 годин тренуватимуться до параду на День Незалежності львівські курсанти

Прочитаєте за: 3 хв. 4 Червня 2021, 18:30 7

Як повідомляла АрміяInform, до параду військ у столиці з нагоди 30-ї річниці Незалежності України готуються дві «коробки» від Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Почесна місія представити всій країні видовий навчальний заклад і крокувати в ювілейну річницю Незалежності України Хрещатиком випала курсантам двох факультетів: бойового застосування військ та ракетних військ і артилерії.

Як розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника факультету бойового застосування військ підполковник Олександр Гулима, тренування тривають за планом.

– Тренування відбуваються двічі на день. Одна година передбачена зранку й дві години в післяобідній час. Тобто, три години на добу курсанти тренуються у стройовій підготовці. Вона, до речі, супроводжуються фізичними вправами, які розвивають м’язи й забезпечують чіткість виконання стройових прийомів. Методики в нас, що називається, обкатані, бо військовослужбовці Академії не вперше беруть участь у парадах, ‒ зазначив підполковник Олександр Гулима.

Загалом програма тренувань розрахована на 208 годин, з яких 180 передбачено на стройовий вишкіл і 28 ‒ на фізпідготовку.

– Нині вишкіл військовослужбовців передбачає підготовчі вправи на місці, одиночну стройову підготовку, злагодження у шерензі з різними темпами та в цілому у складі парадного розрахунку, ‒ розповів офіцер командної ланки парадного розрахунку підполковник Володимир Пащетник.

За словами офіцерів, методика нового кроку нескладна. Під часу руху стройовим кроком ногу з витягнутим вперед носком військові виносять на висоту 10-15 сантиметрів від землі, замість 15-20. Руки в ліктях піднімають вище поясу на рівень сонячного сплетіння. Голову і корпус тримають прямо, а дивитися слід уперед.

– Завжди мріяв побачити військовий парад, не кажучи вже про те, щоб взяти в ньому участь, ‒ поділився враженнями другокурсник факультету ракетних військ та артилерії Національної академії Сухопутних військ Арсеній Слуцький. – Найважче знайти єдиний темп, золоту середину, як ми її в артилерії називаємо 30-0. Переконаний: наш парадний розрахунок працюватиме наполегливо і самовіддано, аби гідно представити на найвищому рівні нашу Національну академію.

Тренування парадних розрахунків продовжуються.

Фото авторів

19

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини