ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У столичному виші почнуть готувати військових аудиторів

Важливо Вишкіл Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 2 Червня 2021, 15:36
Приймальна комісія Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Стандарти НАТО — це насамперед не озброєння і бойова техніка, а військовослужбовці, «сумісні з правилами», прийнятими в країнах Альянсу. Збройні Сили, інтегруючись у структури воєнно-політичної організації, позбавляються багатьох застарілих професій, посад і звань, натомість набувають фахівців сучасних напрямків бойового застосування й забезпечення. Особливо радує, що ми здатні самі виховувати і навчати таких професіоналів.

Як повідомив кореспонденту АрміяInform заступник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з навчальної роботи полковник Олег Прохоров, цьогоріч відбір курсантів відбуватиметься без особливих змін — близько двохсот абітурієнтів за вісьмома напрямками навчання. Але вже з 2022-го розпочнуть навчання військові аудитори.

— Ми вже розпочали роботу щодо замовлення Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, — розповів полковник Прохоров, який також виконує обов’язки заступника голови відбіркової комісії ВІКНУ. Олег Анатолійович повідомив, що внутрішній аудит — стандартна структура збройних сил країн НАТО, який запроваджується й у ЗСУ.

Полковник Прохоров, заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи

— Вводяться чотири регіональні «аудиторські» округи, велика кількість посад, а фахівців цього напрямку в Україні немає, — говорить Олег Анатолійович. Також полковник Прохоров повідомив, що вже є рішення Міністра оборони про набір курсантів з наступного року. Тож Військовий інститут розпочав розробку документації, навчальних планів, освітніх програм.

— Вивчаємо, що має знати й уміти внутрішній аудитор у ЗСУ, які компетенції потрібні цим фахівцям, — говорить заступник начальника ВІКНУ з навчальної роботи. — Уже зараз можу сказати, що сам напрям підготовки — 071 «Облік і оподаткування», а назва освітньої програми — «Внутрішній аудит».

За словами співрозмовника, попереднє замовлення Міноборони на цих фахівців становитиме 10–15 осіб на рік. Олег Анатолійович вважає, що спеціальність буде досить популярною серед абітурієнтів, яких і так у ВІКНУ — чотири особи на місце.

На плацу. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Запитуємо пана полковника, чому обраним для нової справи став саме Військовий інститут КНУ. Виявляється, у Національному університеті вже є такі викладачі, їм не потрібні навіть курси підвищення кваліфікації, а також існують схожі програми підготовки цивільних студентів.

— Натепер статус науково-педагогічних працівників ВІКНУ повністю відповідає вимогам, — запевняє полковник Прохоров. — Залишилося тільки розробити й підготувати документацію.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
МЗС України засудило недружні заяви прем’єр-міністра Грузії

МЗС України засудило недружні заяви прем’єр-міністра Грузії

Міністерство закордонних справ України засуджує чергові заяви прем’єр-міністра Грузії Іраклія Кобахідзе та його перекручені оцінки подій в Україні.

росія викрала 1700 тонн української агропродукції

Зараз триває розслідує привласнення росією понад 1 700 тонн української сільськогосподарської продукції.

США ввели санкції проти компаній, які підтримували групу «Вагнера» в Африці

США ввели санкції проти компаній, які підтримували групу «Вагнера» в Африці

США внесли до списку дві організації, що базуються в Центральноафриканській Республіці (ЦАР), за їхні зусилля щодо підтримки дестабілізуючої діяльності Групи Вагнера, підтримуваної Кремлем, в Африці. 

Президент вшанував пам’ять Ірини Цибух  

Президент вшанував пам’ять Ірини Цибух  

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні говорив про Ірину Цибух, бойову медикиню медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», яка загинула на фронті.

Окупант намагався палицею відбити атаку FPV-дроном

Окупант намагався палицею відбити атаку FPV-дроном

Оператори БПЛА бригади «Помста» ефективно наносять ворогові ударів на Соледарському напрямку.

Сили оборони успішно уразили поромну переправу російських окупантів у Криму

Сили оборони успішно уразили поромну переправу російських окупантів у Криму

Вночі ЗСУ завдали удару ракетами ATACMS по Керченській поромній переправі, яка активно використовувалася ворогом для забезпечення свого угруповання військ у тимчасово окупованому Криму.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор систем РЕР (радіоелектронна розвідка)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Розвідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область