ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

44 учасники бойових дій на території інших держав отримають грошову компенсацію на придбання житла

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2021, 19:49

Сьогодні, під час засідання Кабінету Міністрів України, ухвалено підготовлений Мінветеранів проєкт розпорядження КМУ «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2021 рік».

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, це дасть можливість забезпечити житлом 44 особи з інвалідністю I – II групи з-поміж учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їхніх сімей. На цю потребу буде здійснено перерозподіл 50 000 тис. гривень.

«Дякуємо уряду, що одноголосно підтримав наш проєкт розпорядження. Сподіваюсь, що парламентський комітет з питань бюджету оперативно підтримає його», – зазначила Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, Мінветеранів  як головний розпорядник субвенції та відповідальний виконавець цієї бюджетної програми  здійснило розподіл коштів субвенції пропорційно поданої регіональними органами соціального захисту населення інформації про потребу у наданні грошової компенсації.

Читайте нас в Telegram