ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Польщі відбулися спільні навчання військово-морських сил та підрозділів територіальної оборони

Армії світу
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2021, 10:41

Як свідчить досвід закордонних колег, частини територіальної оборони можуть використовуватися і для виконання більш мирних завдань, – приміром, забезпечення пошуково-рятувальних операцій.

Так, нещодавно польські збройні сили провели спільні навчання частин військово-морських сил та підрозділів територіальної оборони під назвою Renegade/Sarex-21.

Про це повідомляє польський портал Defence24.

Зазначається, що від польських військово-морських сил були виставлені патрульний катер ORP Slązak, рятувальні кораблі й катери ORP Lech та R-15 Maćko, навчальний корабель ORP Wodnik та буксир H-1 Gniewko, рятувальні вертольоти бригади морської W-3 та Mi-14. 

Сили територіальної оборони представляли підрозділи 7-ї бригади військ тероборони.

За сценарієм, у Балтійському морі, поблизу Леби, сталося зіткнення двох кораблів, що призвело до розриву покриття під ватерлінією та пожежі.

Усі підрозділи польських збройних сил, які дислоковані в районі аварії, отримали завдання – врятувати усіх постраждалих і ліквідувати наслідки катастрофи.

Згідно з планом навчання Renegade/Sarex-21, частина екіпажів постраждалих кораблів змогла самостійно дістатися до берега. Завдання для військових тероборони – пошук таких моряків та надання їм необхідної допомоги.

Безпосередню евакуацію врятованих або ж доставку постраждалих у лікарні виконували вертольоти морської авіації.

Як зазначає Defence24, навчання Renegade/Sarex польські збройні сили проводять регулярно. Мета навчань – перевірка готовності діяти у будь-яких критичних ситуаціях, зокрема «гуманітарного характеру».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку
Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.

ВАКАНСІЇ
Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіотелефоніст (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Начальник комплексу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовий капелан, військовослужбовець

від 30000 до 35000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

--- ---