ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оприлюднено імена 40 членів першої збірної України на Warrior Games

Прочитаєте за: 4 хв. 1 Червня 2021, 10:06 14

Оголошено список 40 учасників Національної збірної, яка представлятиме Україну на найбільших спортивних ветеранських змаганнях «Ігри Воїнів» (Warrior Games). Уже у вересні вони змагатимуться з ветеранами 7 інших держав-учасниць у американському місті Орландо, штат Флорида.

Імена учасників назвала відбіркова комісія Warrior Games.

Українські ветерани-атлети виборюватимуть першість у 10 адаптивних видах спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг, метання ядра), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, паверліфтинг та волейбол сидячи. 

При підборі кандидатів враховували чотири критерії: спортивний результат, реабілітація, спортивна етика та ставлення. Найкращі учасники першої в історії України збірної Warrior Games конкуруватимуть з колегами з США, Австралії, Канади, Великої Британії, Данії, Нідерландів та Грузії. Змагання триватимуть протягом 12-22 вересня у США.

Тож цього року в Орландо Україну представлять:

Дмитро Афанасьєв — м. Львів, Національна гвардія України (стрільба з лука, волейбол сидячи);

Андрій Бадарак — м. Клевань, Рівненська обл., Збройні Сили України (плавання);

Максим Басько — м. Котовськ, Одеська обл., Збройні Сили України (плавання, біг, кульова стрільба, веслування);

Ігор Безкаравайний — м. Київ, Збройні Сили України (веслування, баскетбол на візках);

Олексій Бобчинець — м. Одеса, Збройні Сили України (біг, стрільба з лука);

Іван Борщенко — м. Кропивницький, Збройні Сили України (біг);

Дмитро Браницький — м. Хмельницький, Збройні Сили України (велоспорт, веслування, баскетбол на візках, волейбол сидячи);

Павло Воловик — м. Дніпро, Збройні Сили України (веслування);

Олександр Гавриленко — м. Чернігів, Міністерство внутрішніх справ (паверліфтинг, кульова стрільба);

Ігор Галушка — м. Львів, Національна гвардія України (веслування);

Іван Герецун — с. Іспас (Чернівецька область), Збройні Сили України (біг, кульова стрільба, паверліфтинг, баскетбол на візках);

Левко Глуховецький — м. Київ, Національна гвардія України (плавання);

Олександр Дударєв — м. Короп, Чернігівська обл., Збройні Сили України (плавання, веслування);

Максим Єрмохін — м. Київ, Збройні Сили України (веслування, баскетбол на візках);

Євген Жар — м. Олександрія, Кіровоградська обл., Національна гвардія України (біг, веслування);

Олександр Заставський — м. Львів, Збройні Сили України (стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, волейбол сидячи);

Юрій Зекун — м. Харків, Збройні Сили України (велоспорт, гольф, стрільба з лука, біг, веслування, волейбол сидячи);

Яна Зінкевич — м. Київ, добровольче формування (веслування);

Сергій Калитюк — м. Львів, Збройні Сили України (велоспорт, кульова стрільба, стрільба з лука, баскетбол на візках);

Павло Ковальський — м. Луцьк, Волинська область, Збройні Сили України (гольф, стрільба з лука, веслування, баскетбол на візках, волейбол сидячи);

Андрій Котовенко — м. Буча, Київська обл., Збройні Сили України (паверліфтинг, веслування, плавання, штовхання ядра, кульова стрільба, гольф);

Віктор Легкодух – м. Львів, Збройні Сили України (велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках, кульова стрільба);

Іван Лепеха — м. Рівне, Збройні Сили України (плавання, веслування, кульова стрільба);

Артем Лукашук — м. Черкаси, Збройні Сили України (біг, волейбол сидячи, баскетбол на візках, кульова стрільба);

Ярослава Мазур — м. Бердичів, Житомирська обл., Збройні Сили України (плавання, кульова стрільба);

Олександр Маковей — м. Хмельницький, Збройні Сили України (штовхання ядра, веслування, гольф, баскетбол на візках);

Майя Москвич — м. Луцьк (Волинська область), Збройні Сили України (стрільба з лука, гольф, кульова стрільба);

Володимир Мусяк — м. Карлівка, Полтавська обл., Добровольче формування (стрільба з лука, веслування, баскетбол на візках, кульова стрільба);

Сергій Наумов — м. Київ, Національна гвардія України (веслування, паверліфтинг);

Богдан Оксентюк — м. Ковель, Волинська обл., Національна гвардія України (плавання, біг);

Євген Олексенко — м. Запоріжжя, Збройні Сили України (паверліфтинг, штовхання ядра, кульова стрільба);

Дмитро Олійник — м. Миколаїв, Збройні Сили України (біг, веслування);

Юлія Паєвська — м. Київ, Збройні Сили України (стрільба з лука, плавання, кульова стрільба);

Олександр Пономарьов — м. Хмельницький, Збройні Сили України (плавання);

Рустам Росул — м. Мукачево, Закарпатська область, Державна прикордонна служба України (стрільба з лука, штовхання ядра, велоспорт);

Родіон Сітдіков — м. Київ, Національна гвардія України (штовхання ядра, гольф);

Василь Стуженко — м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Збройні Сили України (стрільба з лука, кульова стрільба, плавання);

Андрій Усач — м. Березне, Рівненська обл., Збройні Сили України (кульова стрільба);

Дмитро Чабаненко — м. Хмельницький, Державна прикордонна служба України (біг, паверліфтинг);

Владислав Шатіло — м. Чернігів, Національна гвардія України (велоспорт, веслування, плавання, паверліфтинг, кульова стрільба).

Довідково: Warrior Games («Ігри воїнів») – це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, які дістали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць – команди з восьми країн світу:  США, України, Австралії, Канади, Великої Британії, Данії, Нідерландів та Грузії. Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Реабілітація, Спорт