ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У День піхоти… на рушничок щастя!

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Травня 2021, 11:57

Для Олександра та Юлії, які служать в одній із піхотних частин, що виконує завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил, 6 травня – не лише професійне свято. Саме  цю дату вони обрали для того, щоб стати на рушничок щастя.

– Взагалі я вже дослужувала свій контракт, – розповідає Юлія. – За три місяці мала звільнятися з лав Збройних Сил України.  А Сашко навпаки, тільки починає військову службу. Тож я вирішила залишатися у війську. Не кину ж я чоловіка!

Молодята родом з Волині. До армії Олександр працював водієм на одному з підприємств. А Юля за освітою товарознавець. Спочатку була у військовій частині цивільним працівником. Згодом уклала зі Збройними Силами контракт. 

Цього 6 травня молодята планують офіційно зареєструвати свої стосунки у місцевому РАЦСі. А от справжнє вінчання у церкві та весілля відгуляють вже тоді, коли бригада вийде у пункт постійної дислокації. 

– Батьки  як мої, так і Олександрові, були дещо спантеличені нашим рішенням. Але, зрештою, благословили нас на спільну життєву дорогу, – каже Юля.

Командування підрозділу жартує, що у бойовій обстановці єдиний подарунок, який вони можуть зробити для молодят – це декілька днів відпустки. А от Сашко сміється і каже, що вже підготував для своєї обраниці гідний шлюбний сюрприз. Щоправда, який – не зізнається. Каже, що це буде приємною несподіванкою, на додачу до щирих почуттів.

Молода військова родина планує й далі служити разом. У перспективі, звісно, побудова власного будинку. Ну а шлюбну подорож молодята планують до Карпат та тамтешніх курортів. Але, звісно ж, після того, як підрозділ успішно виконає поставлені завдання в районі ООС.

Інформагентство АрміяInform також приєднується до привітань молодій військовій родині. Щастя, злагоди і миру вашій оселі! Ну і… діточок, як на небі зірочок!

Фото автора

Відео: Олександр Мостовий (Військове телебачення України)

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: