ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Неподалік кордону з Кримом підрозділи реактивної артилерії провели навчання

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2021, 9:06

Неподалік кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим підрозділи реактивної артилерії, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення на цілі умовного противника.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю КОС ЗС України.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, планові польові тренування зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню «Ураган» відбулися в умовах, максимально наближених до бойових.

«За лічені хвилини потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність», – наголосив командувач.  – Воїни-реактивники швидко висунулися з району зосередження, здійснили марш, розгортання у районі вогневих позицій та наведення на умовні цілі для їхнього подальшого ураження».

За його словами під час тренування військовослужбовці відпрацювали навчальні вправи зі знищення морських десантів, бронетехніки та замаскованих пунктів управління умовного противника.

Крім того, реактивники виконали вправи з дистанційного мінування вихідних районів ймовірного наступу умовного противника.

«Мінні загородження застосовують практично у всіх видах бойових операцій. По-перше, вони не дозволяють противнику дістатися до місця призначення. По-друге, блокують фланги та шляхи обходу, що заважає висадці як повітряного, так і морського десанту», — пояснив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Головна перевага дистанційного способу мінування – швидкість встановлення мінних загороджень. За лічені хвилини бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню «засіюють» мінами велику територію, що різко сповільнює темпи наступу противника».

Підсумовуючи хід тренування, командувач додав, що ці підрозділи цілодобово знаходяться в повній боєготовності в районах зосередження, а в разі загострення ситуації завжди готові висунутися в заданий район та адекватно відреагувати на військову загрозу.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

Як ветеранам і ветеранкам безпечно повертатись до спорту — Мінветеранів пояснює

Як ветеранам і ветеранкам безпечно повертатись до спорту — Мінветеранів пояснює

Фізична активність є важливою складовою відновлення після служби та травм. Водночас повернення до спорту має бути зваженим і безпечним.

Феєрверки у Криму ― ГУР показав підбірку ударів по російській ППО, авіації та флоту

Феєрверки у Криму ― ГУР показав підбірку ударів по російській ППО, авіації та флоту

Майстри спецпідрозділу ГУР МОУ «Примари» вітають українців з прийдешнім Новим роком та дарують незабутні історичні кадри ліквідації дороговартісних військових цілей російських окупантів у 2025-му.

427-й полк «Рарог» Сил безпілотних систем масштабувався до бригади

427-й полк «Рарог» Сил безпілотних систем масштабувався до бригади

«Рарог» за надкороткий час масштабувався від роти до окремого батальйону, а менш ніж за рік — від полку до бригади. Поясненням таких темпів розвитку стали високі показники ефективності.

ВАКАНСІЇ
Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Бойовий медик (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Бойовий медик у Дрогобич

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Фельдшер

від 21500 до 25000 грн

Чернівці

Державна прикордонна служба України

--- ---