ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Київщині визначатимуть найкращий підрозділ спецпризначення

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2021, 20:33

Сьогодні в Київській області відбулося урочисте відкриття змагань на найкращий підрозділ спеціального призначення (протидії диверсіям та терактам) з тактико-спеціальної підготовки SHARP BLADE. Кореспондент АрміяInform був присутній на заході.

Як заявив нашому журналісту заступник начальника Головного управління військової служби правопорядку полковник Ігор Строкань, змагання суб’єктів боротьби з тероризмом проводять на підставі директиви Збройних Сил України.

— Змагання спрямовані на набуття спроможностей підрозділів — суб’єктів боротьби з тероризмом у державі. Тобто всі військові формування, які беруть участь у першості, працюватимуть з метою набуття спільних спроможностей. Щоб вони на полі бою могли один одного розуміти, спільно діяти й виконувати завдання за призначенням, —  зазначив Ігор Строкань.

За його словами, проведення змагань практично спрямоване на підготовку до 30-річчя Незалежності України.

— Безпосередньо на 24 серпня цього року спланована численна делегація іноземних гостей до столиці країни. Це будуть начальники генеральних штабів або міністри оборони країн світу. І на цих змаганнях пройдемо підготовку щодо охорони вищих військових посадових осіб, — додав офіцер.

Він зауважив, що у змаганнях братимуть участь підрозділи Військової служби правопорядку у ЗСУ, Військової академії в місті Одеса, «Циклон» ДКВС, Управління «КОРД», Управління державної охорони.

— Ці підрозділи впродовж п’яти діб змагатимуться за перемогу. Визначимо найкращих і зрозуміємо, які у нас є проблеми, як ми їх долатимемо, щоб у цілому набути ще більше спроможностей у протидії тероризму в нашій державі, — підсумував заступник начальника Головного управління військової служби правопорядку полковник Ігор Строкань.

Після урочистого відкриття учасники змагань взяли участь у жеребкуванні та організаційному брифінгу.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram