ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морська піхота Південної Кореї отримає нові вертольоти

2 Травня 2021, 11:50

Південнокорейська Адміністрація оборонних програм закупівель (DAPA), оголосила про план закупівлі багатоцільових штурмових вертольотів місцевого виробництва, для Корпусу морської піхоти.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Janes.

Комітет з просування оборонних проектів країни вирішив реалізувати проект розробки та придбання штурмових вертольотів, на який попередньо передбачено витратити 1,6 трлн вон (1,44 млрд. Доларів США), який очікується розпочати в 2022 році і завершити до 2031 року.

Концептуальне зображення вертольота Surion. Зображення від Korea Aerospace Industries

“Рішення було прийнято після всебічного аналізу експлуатаційних можливостей і ефективності нового парку вертольотів відповідно до його функціональної сумісністю з існуючим парком вертольотів, що експлуатується в морській піхоті”, – заявили в агентстві.

Закупівля і створення гелікоптерів спрямовано на посилення можливостей десантно-штурмової служби, особливо на північно-західних островах поблизу міжкорейського кордону, шляхом надання, зокрема, вогневої підтримки з повітря. Майбутній вертоліт повинен бути сумісним для здійснення операцій поряд із іншими повітряними машинами, що вже знаходяться на службі у ВМС країни.

Нові машини призначені для транспортування особового складу та здіймнення десантування, вогневої підтримки з повітря, вони надійдуть на озброєння морської піхоти.

Раніше, компанія KAI (Korea Aerospace Industries) продемонструвала концепцію морського ударного вертольота “Surion”. Штурмова версія має бути озброєна ракетами AGM-114 Hellfire від Lockheed Martin (можливі і інші варіанти); ракетами “повітря-повітря” Mistral ATAM, від MBDA; некерованими ракетами; та носовою 20-міліметровою баштовою гарматною установкою.

 

Читайте нас у Facebook