ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

А у мене сьогодні день народження…

Life story: історії військових
5 Травня 2021, 11:24
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Піхотинцю старшому солдату Юрію сьогодні — 32 роки. Утім, гамірна вечірка з цього приводу із танцями та пишним частуванням навряд чи буде. В умовах передових позицій сил оборони операції Об’єднаних сил це неможливо — не та обстановка. Але для Юрія це вторинне. Головне, говорить він, що ті, із ким він хотів би розділити радість цього родинного свята, — поруч! Обставини в його житті склалися так, що його бойові побратими — його єдина родина.

Юрій служить за контрактом уже другий термін. До цього сім років працював бійцем пожежної варти у частині ДСНС на Волині. Згодом уклав перший контракт із військом. Тепер — уклав другий.

— Насправді, — каже він, — роботі пожежника також не бракує ризиків. Виїзди на  ДТП, техногенні катастрофи та пожежі. Це загартовує і фізично, і морально. Тут, на війні,  інший адреналін — ворожі обстріли, бойові ситуації різного характеру. І те, як ти себе в них проявиш, як поведеш, як із них вийдеш, багато в чому залежить від того, хто є поруч. У вогні тебе підтримає напарник з пожежної варти, дасть подихати киснем зі свого балона, якщо твій не в порядку. А тут побратим у скрутну хвилину вогнем прикриє або ж підкине магазин автоматний зі своїх запасів. Так що найбільший мій подарунок нині — то люди, які є навколо мене. Надійні і мужні!

Інформагентство Арміяinform долучається до привітань воїну! З роси і води, як кажуть на Волині, звідки він родом! Нехай на бойовому шляху оберігає Богоматір і надає сил та наснаги у справі наближення нашої Перемоги! З Днем народження, козаче!

Кореспондент АрміяInform

696 ворожих БПЛА за 19 днів: «Рейд» показав ефективність української РЕБ
696 ворожих БПЛА за 19 днів: «Рейд» показав ефективність української РЕБ

Оператори РЕБ 413-го полку «Рейд» за 19 днів придушили 696 ворожих БПЛА, серед яких 646 FPV-дронів та 50 «Молній».

Український офіцер вперше за майже 30 років став найкращим іноземним слухачем престижного військового курсу Великої Британії
Український офіцер вперше за майже 30 років став найкращим іноземним слухачем престижного військового курсу Великої Британії

Підполковник ЗСУ Сергій Магльований здобув найвищу відзнаку серед іноземних слухачів престижного курсу Advanced Command and Staff Course.

РФ перетворила ЗАЕС на військовий хаб: у 310-му полку РЕБ розповіли про загрозу з території станції
РФ перетворила ЗАЕС на військовий хаб: у 310-му полку РЕБ розповіли про загрозу з території станції

Ворог активізувався на Херсонщині та Нікопольщині, збільшив застосування ударних БПЛА і керованих авіабомб, однак Сили оборони посилюють протидію засобами РЕБ.

На Слов’янському напрямку відбито 14 ворожих атак — Генштаб ЗСУ
На Слов’янському напрямку відбито 14 ворожих атак — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 79 разів атакував позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Тестувальник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Olx бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Чернігів, Чернігівська область

RobotaUa Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648