ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нова сторінка у житті юних ліцеїстів з Луганщини

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Травня 2021, 16:44 1

Для 104 юнаків у одностроях роки навчання у Луганському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» вже стали сторінкою їхньої власної історії.

Ще буквально учора ці хлопці складали обов’язкове ЗНО з математики, а вже сьогодні востаннє стоять у строю в складі єдиного навчального підрозділу. Попереду – доросле життя, для більшості з них, це буде продовження навчання у різних військових ВНЗ країни та служіння Батьківщині у лавах війська чи інших силових структур держави.

– Ви – наш 24 випуск ліцеїстів та четвертий випуск після виходу навчального закладу із окупованого Луганська. І ми, командири та педагоги, зробили усе можливе, аби ви вирушили у доросле життя розумними, сильними, витривалими, готовими боротися і перемагати. Чесно та відповідально служіть країні та її народу, на тій ниві, яку ви оберете для себе в подальшому, – у вітальному слові звернувся до випускників начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков.

Привітати юнаків прибув Начальник штабу – перший заступник Командувача операції Об’єднаних сил та представники Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, батьки вже колишніх ліцеїстів.

Начальник штабу – перший заступник командувача ООС генерал-майор Володимир Кидонь привітав юнаків із завершенням важливого етапу в їхньому житті, вручив вітальну адресу від Командувача ООС начальнику ліцею та передав інвентар для занять командними видами спорту у фонд спортивного майна навчального закладу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини