ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олексій Резніков зустрівся із заступником Генсекретаря НАТО Мірче Джоане

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Травня 2021, 21:13

27-28 травня 2021 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков перебуває з офіційним візитом в Брюсселі. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окуповваних територій України.

В складі делегації з боку України також перебувають заступники міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко та Інна Драганчук.

27 травня відбулася його зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО Мірче Джоане.

Сторони обговорили взаємодію у контексті подальшого розвитку відносин між Україною та Альянсом, що серед іншого розглядатиметься під час чергового саміту глав держав та урядів країн-членів НАТО 14 червня 2021 року, триваючу збройну агресію РФ проти України, хід консультацій в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) та інші питання.

Віце-прем’єр відзначив високу динаміку політичного діалогу між Україною та НАТО, що покликана сприяти переходу партнерських відносин на новий рівень. Резніков наголосив, що на шляху євроатлантичної інтеграції офіційний Київ залишається відданим структурним реформам, модернізації сектору безпеки та оборони, зміцненню верховенства права та викоріненню корупції.

Своєю чергою Мірче Джоане підтвердив зацікавленість НАТО у подальшому розвитку відносин з Україною, яку розглядає в якості свого важливого партнера.

Читайте нас в Telegram