ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Яким стройовим кроком пройдуть військовослужбовці на цьогорічному параді?

Публікації
25 Травня 2021, 17:30
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На початку року вітчизняні армійські ЗМІ згадували у своїх публікаціях «новий стройовий крок», який планують впровадити у ЗС України. Відтоді тему цю досі активно обговорюють. АрміяInform вирішила з’ясувати, чим же відрізнятиметься новий стройовий крок та коли українці вперше зможуть його побачити.

Спочатку слід згадати, що наприкінці зими 2021-го в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького відбулося показове заняття з методики підготовки особового складу до військового параду з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України з урахуванням впровадження нового стройового кроку. Зокрема, була демонстрація проходження урочистим маршем новим стройовим кроком у складі командної, прапороносної груп та парадного розрахунку з п’яти шеренг.

−Участь у заході взяли представники видів і родів Збройних Сил України, сектору безпеки та оборони. Основною його метою стало доведення до учасників заняття вимог керівних документів до організації й методики проведення стройової підготовки, − повідомили в Командуванні Сухопутних військ.

Окрім цього, відпрацьовані єдині погляди й підходи методики підготовки особового складу до нового стройового кроку.

−Там продемонстрували рух старого і нового стройового кроку одиночно та у складі шеренг парадного розрахунку, − додали в Командуванні.

За новими вимогами, військовослужбовці мають рухатися зі швидкістю 110 кроків за хвилину, а довжина кроку становитиме 70-80 см., винос руки – на рівні сонячного сплетіння.

− Основною відмінністю стало те, що тепер військовослужбовці, які рухаються стройовим кроком, піднімають ногу на 10-15 см від землі, замість раніше визначених 15-20 см, − підкреслили в Командуванні Сухопутних військ.

Нагадаємо, що на початку року в Міністерстві оборони України вже обговорювали ідеї до параду на 30-річчя Незалежності. І тоді, за попереднім задумом, до заходу планували залучити 27 парадних розрахунків загальною чисельністю понад 4 тис осіб. З них 19 парадних розрахунків мали б становити Збройні Сили України, 8 «коробок» − від інших компонент сектору безпеки та оборони. Наразі вже відомо, що парадні розрахунки пройдуть новим стройовим кроком.

Підготував Євген Проворний


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

Розвідник-радист, радіотелеграфіст

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада