ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ворог обстріляв цивільну інфраструктуру населеного пункту Північне

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Травня 2021, 9:45 7

Укотре, нехтуючи вимогами Міжнародного гуманітарного права, проросійські найманці вдаються до відвертих обстрілів цивільної інфраструктури населених пунктів, розташованих уздовж лінії зіткнення на підконтрольній уряду України території.

Про це повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

Черговий злочин проти мирних мешканців було зафіксовано 24 травня о 18:15, коли окупанти застосували протитанковий ракетний комплекс. Обстріл було здійснено з передмістя Горлівки – шахти 6,7. У цьому районі з середини травня діють гарантії безпеки на проведення ремонтно-відновлювальних робіт по обидві сторони від лінії розмежування.

Зазначені дії окупантів спрямовані на провокування підрозділів Збройних Сил України відкрити вогонь у відповідь з подальшим їх звинуваченням у порушенні режиму припинення вогню саме в районі, де діють дзеркальні гарантії на безпечне проведення робіт.

Під час обстрілу одна з ракет влучила у гаражний кооператив «Північний», друга – в житловий будинок, що в населеному пункті Північне. На щастя, внаслідок обстрілу ніхто з мешканців не постраждав, однак домогосподарства зазнали серйозних пошкоджень.

Маркування на залишках ракет указує, що ці боєприпаси російського виробництва та підтверджує безпосередню участь Російської Федерації у розв’язуванні агресії та вчиненні злочинів проти людяності в Україні.

Українська сторона СЦКК оперативно верифікувала обстріл та за допомогою встановленого координаційного механізму поінформувала СММ ОБСЄ.

Укотре наголошуємо, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини