ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Натовська експозиція приїхала в «Десну»

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2021, 19:54

Сьогодні в 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого відбулася презентація виставки фотографій та інформаційних плакатів, присвяченої співпраці України і НАТО. З експозиції можна дізнатися докладну інформацію про Альянс, його склад, діяльність та завдання. Окрім того, світлини інформують глядача про результати роботи програми Організації Північноатлантичного договору в Україні «Наука заради миру та безпеки», про проєкти з підтримки і постачання, а також участь українських військових у спільних навчаннях під егідою НАТО.

Крім презентації виставки, директор Центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне провела лекцію про Альянс військовослужбовцям навчального центру, після якої командир частини запросив пані Вінету до музею на території гарнізонного будинку офіцерів, аби гості могли ознайомитися з експонатами часів Другої світової та сучасної війни.

–  Я чула багато хороших слів про ваш навчальний центр. І сьогодні з’явилася чудова можливість познайомитися й відкрити виставку в цьому легендарному закладі. Наше завдання – підвищити обізнаність українців про те, що представляє собою НАТО, тому експозиція подорожує різними військовими частинами, навчальними й лікувальними закладами країни і демонструє факти, що Альянс допомагає та сприяє Україні та її Збройним Силам, – зазначила Вінета Кляйне.

Експозицію вже репрезентовано у трьох військово-цивільних адміністраціях Донецької і Луганської областей, у механізованій бригаді, що виконує бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, у військовому мобільному госпіталі м. Сєвєродонецьк, Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. Дідоренка, Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, Центральному будинку офіцерів ЗСУ.

Виставку підготували фахівці Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. За словами організаторів, географія виставки буде розширена іншими містами України.

7
2
Читайте нас у Facebook