ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Одещині понад 250 військових склали клятву морського піхотинця та отримали право носити штормові берети

Головні події Новини
22 Травня 2021, 13:51
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

На Одещині напередодні Дня морської піхоти України понад 250 військовослужбовців підрозділів морської піхоти склали клятву морського піхотинця та отримали право носити берети кольору морської хвилі. Урочистості відбувалися під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи та за участю представників Командування морської піхоти ВМС ЗС України, міської влади, громадських та ветеранських організацій, духовенство, рідних та друзів морських піхотинців.

Захід розпочався з покладання квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам окремої бригади морської піхоти. За час російсько-української війни пішли на небо тисячі захисників, серед них і морські піхотинці, які дали клятву захищати Батьківщину і залишилися їй вірними до кінця. На знак пошани присутні схилили голови у хвилині мовчання.

По завершенню ритуалу вшанування пам’яті, військові приступили до церемонії складання клятви морського піхотинця та отримання довгоочікуваних беретів кольору морської хвилі. Керівник національного флоту привітав особовий склад бригади зі святом і подякував їм за вірну службу українському народові, за мужність і героїзм, проявлені у бойових діях на Сході країни та вручив відомчі відзнаки найкращим військовослужбовцям.

– Сьогодні для нас велика подія – понад 250 морських піхотинців отримали штормові берети. Це військовослужбовці, які нещодавно подолали психологічну смугу перешкод морського піхотинця, пройшли випробування і показали свою волю до перемоги та фізичну і духовну міць, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Сьогодні ми разом пишемо новітню  історію морської піхоти. Морська піхота вже довела свою відданість Україні та незламність духу. Ворог вас боїться і поважає, так як ви спроможні у будь-який час дати відсіч.

Також цього дня на території військового містечка  було урочисто відкрито новий гуртожиток поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби. Командувач українських ВМС перерізав стрічку та особисто оглянув в яких умовах проживатимуть новосели.

Кореспондент АрміяInform

Боєприпас від РПГ у дитячому ліжечку: в Херсоні чудо врятувало малюка від російського дрона
Боєприпас від РПГ у дитячому ліжечку: в Херсоні чудо врятувало малюка від російського дрона

Армія країни-агресора продовжує терор цивільного населення Херсонщини, лише в обласному центрі ворог здійснив кілька атак ударними дронами різних типів.

Окупанти завдали ракетного удару по Печенігам на Харківщині: загинуло 10 людей
Окупанти завдали ракетного удару по Печенігам на Харківщині: загинуло 10 людей

Унаслідок ворожого удару загинуло 10 людей, попередньо іще вісім поранено, їм надається необхідна медична допомога.

Грошове забезпечення, додаткові виплати і нові бонуси: скільки отримують військовослужбовці
Грошове забезпечення, додаткові виплати і нові бонуси: скільки отримують військовослужбовці

Військовослужбовці починають отримувати грошове забезпечення ще на етапі проходження БЗВП і надалі воно зростає залежно від низки факторів.

Окупанти вдарили «бандероллю» по Чернігову: травмовано людину
Окупанти вдарили «бандероллю» по Чернігову: травмовано людину

17 серпня унаслідок удару малогабаритною крилатою ракетою «бандероль» по Чернігову травмувався 38-річний цивільний.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

RobotaUa Оператор засобів РЕР

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Junior Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область