ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пакистанську делегацію найбільше вразили танк «Оплот» і комплекс «Скіф»

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Травня 2021, 19:57 5

Сьогодні на одному з полігонів Харківщини підприємства ДК «Укроборонпром» презентували сучасні зразки озброєння та військової техніки в межах візиту делегації Ісламської Республіки Пакистан. Очолював делегацію головнокомандувач Сухопутних військ Збройних сил Пакистану генерал Камар Джавед Баджва.

Зокрема, делегатам представлено танк «Оплот» та БТР-4Е від ДП «Завод імені В.О. Малишева», ПТКР «Корсар» і «Скіф» виробництва КБ «Луч», БПЛА «Лелека» та «Циконія» від ООО DeViRo. Присутні мали змогу спостерігати за технікою та озброєнням у дії.

Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря відзначив, що Пакистан з кінця 1990-х системно закуповує велику кількість продукції, яку виробляють вітчизняні підприємства.

— Пакистан для нас — стратегічний замовник. Цей візит є дуже важливим, — сказав Вадим Ноздря кореспондентам АрміяInform на місці події — Найбільше враження на генерала Камара Джаведа Баджву справили танк «Оплот» та ПТКР «Скіф».

За його словами, цього року планують завершити програму випробувань для замовників на території Пакистану для того, щоб вести в подальшому переговори про продаж згаданих зразків ОВТ.

Гендиректор ДП «Завод імені В.О. Малишева» Василь Крилас зазначив, що підприємство має багаторічний позитивний досвід співпраці зі збройними силами Пакистану. Завод вже поставив 320 танків Т-80УД. Нині підписано контракт на їх обслуговування та технічну підтримку, що дозволить підприємству подолати труднощі, які існують наразі.

— Наш танк «Оплот» вважаю одним з найкращих зразків сучасного танкобудування. Сподіваюся, що буде укладено контракт на постачання цих танків, —  розповів Василь Крилас для АрміяInform.

Фото авторів

34
4

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook