Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Сьогодні, 18 травня, у рамках візиту в Україну Прем’єр-міністр Естонської Республіки пані Кая Каллас, Надзвичайний та Повноважний посол Естонської Республіки пан Каімо Кууск відвідали район проведення ООС.
Супроводжували гостей віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов та голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай.
Під час поїздки на Луганщину делегація Естонської Республіки ознайомилася з роботою та інфраструктурою КПВВ «Станиця Луганська», який планується модернізувати. Цей КПВВ — один із семи відкритих у районі проведення ООС, що проводить повноцінний пропуск громадян.
Під час брифінгу Прем’єр-міністр Естонської Республіки пані Кая Каллас наголосила, що Естонія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України в контексті тривалої збройної агресії РФ.
«Ми всі партнери і друзі України і маємо покласти край бойовим діям. Разом із міжнародними партнерами ми працювали для того, щоб зробити конкретні кроки і захистити Україну. Росія має знати ціну і наслідки своєї агресії. Сьогодні я присутня тут, щоб сказати: ми стоїмо поруч з вами. Сім років після початку агресії і стільки, скільки в цьому буде потреба, ми будемо допомагати. Безпека України — це безпека Європи. Я вражена, на якому рівні ви готові захищати своїх громадян і про них піклуватися», — зазначила Прем’єр-міністр Естонії.
«Кордони України визнані на міжнародному рівні, а це означає, що Луганськ — це Україна, Донецьк — Україна і Крим — це Україна!» — підкреслила вона.
Пані Кая Каллас поінформувала представників ЗМІ, що Естонія підтримує декілька проєктів, спрямованих на підвищення добробуту школярів і забезпечення рівних можливостей в сфері освіти на Донбасі. Це, зокрема, забезпечення інтернетом двох місцевих сіл і надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Крім того, повідомили, що естонська сторона надає фінансову допомогу для підтримки українських територій, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ, та лісовому фонду, який торік зазнав великих пожеж.
Під час візиту на КПВВ «Станиця Луганська» Кая Каллас також повідомила про наміри Естонії допомогти у відновленні лісів Луганщини, знищених у торішніх пожежах, а саме профінансувати придбання близько 70 тисяч саджанців. З цього приводу делегація з повітря оглянула наслідки лісових пожеж на Луганщині.
Також іноземна делегація оглянула інфраструктуру КПВВ «Щастя».
Заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов під час брифінгу ознайомив делегацію Естонської Республіки з безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил та наголосив: «ситуація на Сході залишається повністю контрольованою підрозділами Збройних Сил України і Об’єднані сили перебувають у готовності своєчасно й адекватно реагувати на загрози, що виникають».
Від імені командувача операції Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов вручив Прем’єр-міністру Естонської Республіки пані Каї Каллас пам’ятку із символікою операції ООС.
На завершення візиту на Луганщину і в знак солідарності з українським народом, а також задля відновлення лісового фонду, який зазнав великих пожеж, пані Каллас, Олексій Резніков та Сергій Гайдай висадили три саджанці ялівця.
Фото автора
@armyinformcomua
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 25000 до 60000 грн
Чортків, Тернопільська область
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…