ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог вчергове намагається дискредитувати ЗСУ: через перешкоджання польотам з боку противника над підконтрольною Уряду України територією зазнав аварії БПЛА СММ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Травня 2021, 10:12

Українська сторона СЦКК повідомляє, що проросійські найманці сфабрикували та широко розгорнули чергову кампанію з дискредитації ЗС України, повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

В основу провокаційного наративу окупантів покладено інцидент із БПЛА СММ дальнього радіуса дії, який зазнав аварії над підконтрольною уряду України територією 17 травня цього року. Інформуємо, що подія сталася внаслідок цілеспрямованого перешкоджання з боку ворога польотам БПЛА Місії.

Особливістю БПЛА дальнього радіуса дії S-100 є моніторинг як лінії розмежування, так і Державного кордону між Україною та РФ, що заважає Кремлю вільно постачати збройним формуванням РФ в ОРДЛО озброєння та військову техніку.

За оцінкою Української сторони СЦКК, протягом квітня-травня майже кожен запланований політ S-100, вже зі зльоту в населеному пункті Степанівка, зазнавав перешкод внаслідок глушіння. 17 травня зафіксовано активні перешкоди системам керування літального апарата упродовж усього дня, починаючи з 4:30. Перешкоди були встановлені станціями РЕБ РФ (типу Р-330 «Житєль») російського виробництва. Дальність роботи зазначених станцій РЕБ становить 60 – 90 км.

Наголошується, що розміщення таких станцій у населених пунктах Кадіївка, Горлівка, Донецьк та Новоазовськ  дозволяє впливати на роботу БПЛА вздовж усієї лінії розмежування.

Подібні факти вже неодноразово фіксувалися українською стороною, починаючи з середини березня 2021 року. За статистикою, кількість запусків Місією БПЛА з підконтрольної Україні території у півтора раза перевищує кількість аналогічних запусків з непідконтрольних районів. Якщо додати до цієї статистики кількість випадків перешкоджання діяльності патрулів СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях, об’єктивно вимальовується картина системних дій противника по зниженню ефективності роботи Місії.

Супутньою метою дій окупантів, як і раніше, є дискредитація ЗС України перед СММ ОБСЄ та Європейською спільнотою. Не даремно найманцями «влучно» обрано час провокації – напередодні засідань ТКГ на тлі активізації міжнародних партнерів по підтримці України в контексті пошуку шляхів вирішення конфлікту та приїзду високоповажних іноземних делегацій до району ООС.

Українська сторона СЦКК об’єктивно інформує СММ ОБСЄ про порушення з боку ворога та всіляко сприяє Місії у виконанні Мандату. У фокусі особливої уваги української сторони є безперешкодне виконання завдань моніторингу ситуації СММ ОБСЄ усіма наявними силами та засобами.

Читайте нас в Telegram
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Водій (польова лазня)

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Старший сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---