ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти підкорили бойові винищувачі

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Травня 2021, 16:40

Особливістю льотних змін, що протягом тижня тривали у бригаді тактичної авіації, стали перші польоти курсантів-п’ятикурсників на бойових літаках. Після досягнення достатнього рівня підготовки на літаку Л-39 вони отримали допуск до виконання польотів з інструктором на літаку-винищувачу Міг-29. Емоції переповнювали всіх — як молодих пілотів, так і їхніх наставників, адже саме інструктори відповідають за професійну підготовку курсантів.

— Сьогодні ви змогли продемонструвати набуті знання та вміння й застосувати їх у польоті. Є позитив та є до чого прагнути. Але найголовніше нині — дослухатися до інструкторів, відточувати навички й удосконалюватись, — відзначив у зверненні до курсантів командир бригади полковник Андрій Фандєєв, підсумовуючи льотні зміни.

Самостійним вильотам на бойове застосування передуватиме опанування технікою пілотажу під керівництвом досвідчених інструкторів бригади. Практикуватимуться курсанти у складних та простих метеоумовах удень на малих висотах, відпрацьовуватимуть вильоти одиночно та у складі пар. Льотна практика майбутніх офіцерів триватиме впродовж усього літа.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook