ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Франція підписали чотири рамкові угоди на 1,3 млрд євро

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Травня 2021, 18:04

Уряд України та Уряд Французької Республіки уклали чотири рамкові угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. Підписання відбулося в межах офіційного візиту Міністра економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мера у Київ 13 травня, повідомляє «Урядовий портал».

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, укладені міжурядові угоди сприятимуть розвитку країни, покращенню життя українців та підвищенню рівня кооперації з Французькою Республікою.

Сторони підписали угоди, які передбачають реалізацію проєктів щодо:

‑ постачання 130 електровозів компанією «Альстом» на загальну суму до 900 млн євро. Рівень локалізації виробництва становитиме 35%;

‑ постачання спеціалізованої рятувальної техніки для роботи на висотних будівлях, 370 автодрабин на суму до 300 млн євро. Цей проєкт має стати основою для оновлення пожежної техніки для гасіння пожеж та рятування людей у висотних будівлях;

‑ покращення водопостачання у Луганській області на суму 70 млн євро. Доступ до якісної питної води отримають мешканці понад 20 міст та селищ;

‑ покращення водопостачання у Києві на суму 70 млн євро. Реалізація проєкту дозволить покращити якість питної води в столиці України для понад 25% її мешканців.

‒ Усі проєкти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% та вище. Що цілком відповідає нашій стратегії розвитку національного виробництва, ‒ зауважив Денис Шмигаль.

Як зазначив очільник Уряду під час підписання, відповідно до нової Стратегії національної безпеки Французька Республіка є однією з десяти стратегічних партнерів України.

5
1
Читайте нас в Telegram