ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-полковник Олександр Сирський назвав основні напрямки розвитку Сухопутних військ

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2021, 10:57 3

Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що Сухопутні війська становлять основу бойової могутності Збройних Сил України та є головним носієм їх бойових спроможностей. Про це повідомляє АрміяInform.

— Враховуючи аналіз середовища на глобальному й регіональному рівні, оцінки реального стану Сухопутних військ, рівня існуючих загроз,  для розвитку Сухопутних військ ми визначили такі основні напрямки: вдосконалення організаційних структур, нарощення бойового потенціалу, збільшення кількості військових частин з бойового складу, розвиток форм і способів застосування Сухопутних військ, удосконалення системи підготовки, подальший розвиток системи територіальної оборони держави, розвиток системи логістичного забезпечення, нарощення військової інфраструктури, — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський. 

Він також додав, що Сухопутні війська призначені для відбиття вторгнення угруповань військ противника на суходолі, ліквідації збройного конфлікту на державному кордоні і всередині держави у взаємодії з іншими видами Збройних Сил та складовими сил оборони нашої держави.

Читайте нас в Telegram