ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Збройні Сили готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі ООС, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної обстановки навколо України», – Головнокомандувач ЗС України

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Травня 2021, 10:56

— Кремлівська влада нарощує свій воєнний потенціал, проводить кампанії з дискредитації України та її Збройних Сил з метою виправдання можливої широкомасштабної військової операції проти України, а також насичує інформаційний простір для здійснення провокацій з подальшим звинуваченням України. В умовах об’єктивної переваги противника Збройні Сили України готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України, — зокрема зазначив у своєму виступі Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

За його словами, Збройні Сили України активно сприяють реалізації євроатлантичного курсу держави. «Ми активізували військовий діалог з Альянсом на стратегічному рівні та поглибили співпрацю у Чорноморському регіоні. Водночас євроатлантичні прагнення України сприймаються Російською Федерацією як виклик та загроза своїм національним інтересам».

Читайте нас в Telegram