ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Львові створюють унікальний курс для армійців НАТО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Травня 2021, 16:44

У 25-му навчальному центрі Військової служби правопорядку, що у Львові, розпочався процес підготовки курсу «Військова поліція у гібридній війні» для військовослужбовців країн-членів та партнерів НАТО. У заході беруть участь військові Збройних сил Канади, Литви, України, а також представники міжнародної гуманітарної неурядової організації «Женевський заклик» і міжнародної організації «Центр з питань захисту цивільного населення». 

Курс здебільшого міститиме питання функціональності військової поліції під час загрози військовій інфраструктурі в гібридному середовищі. 

— На сьогодні НАТО не має подібних курсів, саме тому їхні представники звернулися до українських спеціалістів, які досконало знають таку проблематику та були безпосередніми учасниками гібридної війни, — повідомила Кармен Піетракупа, канадський офіцер з розробки стандартів та навчальних програм місії «ЮНІФАЄР». — Під час написання матеріалу ми всі повинні дотримуватись певних стандартів Альянсу, а курс складатимемо на основі досвіду українських військовослужбовців — учасників бойових дій та представників міжнародних організацій, які перебували в районах  військового конфлікту. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Оператор БПЛА Mavic з позивним «Америка» прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» продовжує фільмувати усе, що відбувається навколо нього.

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

В трійці лідерів по боєзіткненнях Покровський, Південно-Слобожанський та Костянтинівський напрямки.

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем К-2 показали порятунок бійця очима камери наземного роботизованого комплексу.

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії підготували незабутній контент з російськими штурмовиками, яким пощастилося потрапити в український полон.

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

Майже місяць тому ворог перейшов від тактики інфільтрації в Покровськ до механізованих штурмів міста, а наразі застосовує безперервні піхотні атаки.

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Бійці 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго завдяки чіткій взаємодії дронів та піхоти відбили ворожий накат.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---