ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернігові вшанували полеглих українських захисників

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Травня 2021, 19:22 11

На міському кладовищі «Яцево» відбувся поминальний захід за загиблими захисниками України. Ветерани, члени родин загиблих, містяни зібралися, аби вшанувати воїнів, що загинули в районі проведення АТО/ООС.

– Уже традиційно з 2015 року в другу неділю травня, у День матері, ми збираємося на кладовищі. Запрошуємо матерів та дружин наших полеглих героїв. Головне – це пам’ятати й вшанувати цих хлопців, які віддали своє життя під час виконання обов’язків на Сході України. Є серед них і мої підлеглі, яких я завжди згадую з сумом. На жаль, на цьому місці вже поховано 60 воїнів-чернігівчан, а в області їх налічується 188. Вважаю, що такий захід необхідно проводити обов’язково із залученням молоді, проте пандемія поки не дає нам це  зробити, − зазначив голова Ради ветеранів АТО/ООС, родин загиблих воїнів міста Чернігова, учасник бойових дій  полковник запасу Сергій Бачурін.

Військові капелани та представники місцевого духовенства відправили заупокійну літію за полеглими, а присутні поклали квіти біля пам’ятного знаку українським захисникам.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини