ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Декілька тонн різноманітних подарунків відправили на передову зі Львівщини

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Травня 2021, 11:29 5

Дорога в обидва боки займе майже чотири тисячі кілометрів. З них три тисячі – шлях до пункту призначення і додому. А решта – тисяча кілометрів війни: передових позицій, окопів, бліндажів, іноді втомлених, а іноді веселих воїнів Збройних Сил України. Їхні розповіді про буденність, вдячність за подарунки і щирі оплески колективів за пісні, музику, що лунає саме тут, на передових лініях оборони нашої держави. І це… нівелює загрозу обстрілу будь-якої миті з боку ворожих снайперів чи мінометних установок.

Це вже буде друга за останні три місяці поїздка керівника 58-го будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна в район проведення операції Об’єднаних сил. Цього разу його супроводжуватиме ще й творчий колектив артистів, які підготували для воїнів особливу концертну програму. А також на фронт попрямують кілька тонн різноманітних подарунків, які передали хлопцям галицькі меценати.

– Упродовж Пасхальних свят ми дали кілька благодійних онлайн концертів, –  розповів заступник Національної Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик» Олег Душенко. – І на зібрані кошти купили смаколики, необхідний інструмент тощо.

А один із подарунків особливий – українська діаспора у США переслала 1000 доларів на закупівлю потрібного реманенту та лист до наших солдатів. От саме цього листа львівські митці видрукували кількома копіями і наклеїли на коробки.

– Нашим воїнам дуже приємна будь-яка увага з боку українців, – сказав полковник Віталій Провозін. – А ще, своїми виїздами ми показуємо, що для нас немає ні поділу України, ні поділу на їхні чи наші військові частини. Все в цій державі – наше.

Освятили подарунки та благословили в дорогу священники Львівського військового гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла отець Юрій Цюпка та Церкви святого Миколая Мир Ликійських чудотворця отець Ярослав Дуда.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство