На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Президент України Володимир Зеленський відзначив єдність позицій України та Сполучених Штатів Америки щодо будівництва газопроводу «Північний потік ‒ 2».
Про це глава держави заявив на спільній із держсекретарем США Ентоні Блінкеном пресконференції у Києві, інформує Інтерфакс-Україна.
‒Ми обговорили питання не тільки окупації наших територій і незаконну анексію Криму Російською Федерацією. Ми обговорили питання «Північного потоку ‒ 2». Для нас також, для України, дуже чутливе питання… І я знаю, що в цьому питанні є різні позиції, і в Європі, на жаль, вони іноді не збігаються з позицією України. Але в цьому питанні ми єдині зі Сполученими Штатами, – сказав Президент України.
Володимир Зеленський висловив вдячність США за вагому санкційну політику через будівництво газопроводу.
Оператори «Стрікс» Харківського прикордонного загону завдали ударів по техніці та живій силі противника на Південно-Слобожанському напрямку.
27 липня в Україні відзначають День медичного працівника — професійне свято людей, які щодня рятують життя, зокрема в умовах повномасштабної війни.
У ніч на 27 липня росія завдала ударів по цивільних торговельних суднах у портах Миколаївського регіону. Внаслідок атаки є загиблий та поранені.
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (Оператор БПЛА)
від 20000 до 120000 грн
Ужгород
Перший відділ Ужгородського РТЦК та СП
Начальник складу, військовослужбовець
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….