ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

А у мене сьогодні день народження…

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Травня 2021, 11:24

Піхотинцю старшому солдату Юрію сьогодні — 32 роки. Утім, гамірна вечірка з цього приводу із танцями та пишним частуванням навряд чи буде. В умовах передових позицій сил оборони операції Об’єднаних сил це неможливо — не та обстановка. Але для Юрія це вторинне. Головне, говорить він, що ті, із ким він хотів би розділити радість цього родинного свята, — поруч! Обставини в його житті склалися так, що його бойові побратими — його єдина родина.

Юрій служить за контрактом уже другий термін. До цього сім років працював бійцем пожежної варти у частині ДСНС на Волині. Згодом уклав перший контракт із військом. Тепер — уклав другий.

— Насправді, — каже він, — роботі пожежника також не бракує ризиків. Виїзди на  ДТП, техногенні катастрофи та пожежі. Це загартовує і фізично, і морально. Тут, на війні,  інший адреналін — ворожі обстріли, бойові ситуації різного характеру. І те, як ти себе в них проявиш, як поведеш, як із них вийдеш, багато в чому залежить від того, хто є поруч. У вогні тебе підтримає напарник з пожежної варти, дасть подихати киснем зі свого балона, якщо твій не в порядку. А тут побратим у скрутну хвилину вогнем прикриє або ж підкине магазин автоматний зі своїх запасів. Так що найбільший мій подарунок нині — то люди, які є навколо мене. Надійні і мужні!

Інформагентство Арміяinform долучається до привітань воїну! З роси і води, як кажуть на Волині, звідки він родом! Нехай на бойовому шляху оберігає Богоматір і надає сил та наснаги у справі наближення нашої Перемоги! З Днем народження, козаче!

16

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Life story