ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Туреччина побудувала новий боєприпасний завод за рік

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Травня 2021, 9:20 6

Туреччина завершила будівництво нового заводу з виробництва вибухових речовин MKEK Barutsan. 30 квітня президент цієї країни Реджеп Тайіп Ердоган особисто відкрив підприємство і виголосив цікаві подробиці цього проєкту. Про це повідомляє Defense Express.

Підприємтсво може виробляти боєприпаси і зброю всіх калібрів від 5,56 мм до 203 мм під одним дахом. Воно було створено за 12 місяців завдяки інвестиціям обсягом у 25 мільйонів доларів. Зазначається, що річна виробнича потужність становить 200 тонн. Завод розміщений на площі 4 тисячі 584 квадратних метри.

– Завдяки цьому підприємству наша країна має можливість виробляти енергетичні матеріали, що мають лише декілька країн світу. Туреччина імпортувала всі види продукції, від ракетного палива до авіаційних бомб, від боєголовок до боєприпасів. Недавні події, а також явні і приховані ембарго, яким ми піддалися, створили необхідність у виробництві такої важливої продукції в нашій країні, – заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган на церемонії відкриття і додав, – За такий короткий період часу, як рік, цей об’єкт був створений з використанням повністю вітчизняного обладнання, національних технологій і методу приватно-державного співробітництва. Ми більше ні від кого не будемо залежати щодо наших боєприпасів, вибухових речовин боєголовок, ракет і авіаційних бомб. Завдяки відкритому підприємству ми, Туреччина, досягли вищої ліги з виробництва вибухових речовин нового покоління.

Ракетні боєголовки, піротехнічні матеріали, гексоген, октоген, компоненти, які використовуються у якості сировини в композитному ракетному паливі, будуть вироблятися на виробничій лінії, яка на 100% створена національними підприємствами, повідомив Реджеп Тайіп Ердоган.

14
2
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армії світу