ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

З Харкова до Львова літаком відправили на лікування шістьох поранених воїнів

Новини
13 Квітня 2021, 17:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону організували та успішно провели аеромедичну евакуацію з Харкова до Львова шістьох військовослужбовців Збройних Сил України.

За словами начальника ВМКЦ ПнР полковника медичної служби Едуарда Хорошуна, це було планове медичне транспортування армійців, які під час виконання бойових завдань на Донбасі зазнали важких поранень чи серйозних пошкоджень. Виконувалося це складне завдання за допомогою літака Ан-26 і в повітрі армійців супроводжували найкращі медпрацівники центру.

— Цим мужнім людям у Харкові надано всю необхідну допомогу, — каже полковник медичної служби Едуард Хорошун. — Коли ж їхній стан здоров’я стабілізувався, ми вирішили направляємо  воїнів інших спеціалізованих медзакладів у системі охорони здоров’я для подальшого лікування та проходження реабілітації. Робиться аеромедична евакуація періодично з метою розвантаження наших госпітальних палат. Адже центр був та залишається основним лікувальним закладом, який надає медичну допомогу воїнам і правоохоронцям, постраждалим на Сході України.

Він додав, що потенціал Військово-медичного клінічного центру Північного регіону дозволяє успішно проводити роботу щодо збереження життя та здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України, а також представників інших силових відомств.

 

 

Кореспондент АрміяInform

«Тоді спостерігали власними очима, тепер за нас бачать дрони»: історія «Таксиста», який повернувся із СЗЧ
«Тоді спостерігали власними очима, тепер за нас бачать дрони»: історія «Таксиста», який повернувся із СЗЧ

У березні 2023 року Олександр вперше прибув у район бойових дій. Увечері його посадили в пікап і повезли на позицію.

Битва за контракт Пентагону: два культові американські автовиробники змагаються за право відправити свої позашляховики на поле бою
Битва за контракт Пентагону: два культові американські автовиробники змагаються за право відправити свої позашляховики на поле бою

Міністерство війни США визначилося з колом компаній, допущених до фінальної стадії розробки нових неброньованих позашляховиків для піхотних відділень.

Українські десантники позбавляють ворога живої сили, провізії та пального
Українські десантники позбавляють ворога живої сили, провізії та пального

Бійці 7 корпус швидкого реагування десантно-штурмових військ ЗСУ поділилися видовищними кадрами з ураженнями низки ворожих цілей.

На Запоріжжі росіяни завдали удару по рятувальниках, а на Одещині пошкодили автобус з дітьми
На Запоріжжі росіяни завдали удару по рятувальниках, а на Одещині пошкодили автобус з дітьми

У неділю, 9 серпня, російські війська завдали удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки нічної атаки на Запоріжжя.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Olx Планшетист-військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Ков'ярі, Львівська область

ПУБЛІКАЦІЇ