ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні за добу 13 738 нових випадки COVID-19, у ЗСУ — 48

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Квітня 2021, 10:26

4 квітня в Україні зафіксовано 13 738 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих — 364 183 особи.

Госпіталізовано 5545 осіб, одужало 4657 людей, летальних випадків — 258, здійснено тестувань за добу — 75 538. Про це повідомляє  Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00 04 квітня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 2972 особи. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.

На жаль, у Збройних Силах України зареєстровано ще один летальний випадок від ускладнень, викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Так, один із працівників ЗС України з 24.03.2021 перебував на стаціонарному лікуванні у Хмельницькому військовому госпіталі. Незважаючи на проведену терапію, 03.04.2021 стан його здоров’я різко погіршився. Проведені реанімаційні заходи не мали успіху. Біологічна смерть була зафіксована 03.04.2021. Інформація про зазначений випадок надійшла до Командування Медичних сил Збройних Сил увечері 03.04.2021 року.

Висловлюємо співчуття близьким та рідним…

Усього за час пандемії одужало 19 047 осіб, летальних випадків 66.

На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебуває 970 осіб.

За минулу добу зареєстровано 48 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 8 осіб.

Вакцинація від COVID-19

Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 26 895 осіб отримали 1 дозу вакцини.

З них 2542 військових медики.

За минулу добу проти COVID-19 щеплено 250 осіб.

Щоб уберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину й особистої гігієни.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.

У Силах оборони показали, як росіяни обстрілюють Херсон з РСЗВ

У Силах оборони показали, як росіяни обстрілюють Херсон з РСЗВ

У Силах оборони показали, як російські війська з реактивної системи залпового вогню обстрілюють Корабельний район Херсона.

Президент доручив збільшити фінансування корпусів, котрі воюють на ключових напрямках

Президент доручив збільшити фінансування корпусів, котрі воюють на ключових напрямках

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні анонсував збільшення фінансування корпусів Сил оборони, котрі тримають оборону на найгарячіших напрямках.

ВАКАНСІЇ

Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв

38 Окрема Бригада Морської Піхоти

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Водій-механік

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

--- ---