ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеська курсантка Вероніка Мінасова оновила змагальний рекорд Чемпіонату України з гирьового спорту

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2021, 20:20

З перемогою з Чемпіонату України з гирьового спорту повернулася курсантка 4-го курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) Вероніка Мінасова.

Змагання пройшли в Києві серед дорослих і юніорів за такими видами: двоборство, поштовх довгим циклом, Р-12.

За підсумками змагань Вероніка виявилася найкращою у своїй ваговій категорії та здобула золоті нагороди відразу у двох видах: двоборстві та поштовху довгим циклом у двох категоріях — дорослих та юніорів, а також посіла друге місце в Р-12 серед студентів та юніорів і бронзову нагороду в цьому ж виді серед дорослих.

У двоборстві вона виконала 12 поштовхів і 66 ривків гирі вагою 24 кг, що в сумі принесло їй 45 переможних балів і виявилося найкращим результатом як серед юніорів, так і серед дорослих. Крім того, одеситка оновила рекорд змагань у дисципліні «Гвардійський ривок». Вона за 12 хвилин підняла дві 24-кілограмові гирі 164 рази.

— Цей формат змагань для мене відносно новий, тому все було не так ідеально як хотілось, — поділилася враженнями від свого виступу Вероніка Мінасова.

— Але результатом цілком задоволена, особливо тим, що вдалося оновити змагальний результат. На третій день Чемпіонату відкрилося друге дихання, почувалася впевнено й жадала тільки одного — появи нових рекордних цифр на табло. Дуже вдячна всім, хто був поруч зі мною впродовж підготовки до змагань, своїм тренерам і команді, без вас я б не впоралась, — підкреслила переможниця.

Нагадаємо, що Вероніка Мінасова — гордість Військової академії (м. Одеса). Вона виросла в родині кадрових військовослужбовців ЗСУ. Її батьки та брат багато років проходять службу у славетному виші. Попри свій юний вік, Вероніка вже досвідчена спортсменка. Вона неодноразова чемпіонка України та міжнародних змагань.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram