ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інтерв’ю командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Квітня 2021, 8:43

На військових полігонах Херсонської області з підрозділами, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, щотижня відбуваються тренування та навчання. Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

Про мету цих маневрів, воєнні загрози на південному напрямку та спроможності українських підрозділів протистояти російській навалі, а також про сьогодення Командування як структури стратегічного рівня – в інтерв’ю командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

– Для того, щоб військові мали спроможність виконувати завдання за призначенням, вони завжди мають бути у постійній бойовій готовності. Але, разом із тим, їм необхідно щоденно підвищувати свої навики та вміння. Ця буденна солдатська робота, дещо рутинна, але дуже потрібна для того, щоб всі усвідомлювали, що в Україні є військо, є органи військового управління та є командири, які здатні правильно приймати рішення, доводити їх до завершення і досягати визначеної мети! – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить